Likya Güzellik Merkezi

LazerEpilasyonizmir.com sitesinde İzmirdeki lazer epilasyon merkezlerinin tanıtımı katalog şeklinde yapılmaktadır. Bilgiler internet ortamından , çeşitli medyalardan ve epilasyon merkezlerinden alınıp derlenmektedir. Bu merkezlerde zamanla telefon numarası veya firma ismi değişebilir. Bu gibi durumlardan site sorumlu değildir. Güncelleme, katalog kaydı veya katalogdan çıkmak için kkalgidim@gmail.com adresiyle iletişime geçiniz.


Likya Güzellik Merkezi

@lazerizmir.baslik
Likya Estetik olarak 16 senelik tecrübelerimizle güvenilir ellerde olduğunuzu bir kere daha berlirtip, kliniğimizin aynı zamanda Estetik Cerrahi Kliniği olup her tür operasyonu başarı ile gerçekleştirdiğini bildirmek isteriz.

Kliniğimizde son teknoloji olan Alexandrite Candela Pro cihazı kullanılmaktadır. Üstüne basarak söylemek isteriz ki, son teknoloji olan bu alet ile acısız bir şekilde 8 seansta tüm tüy sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Alexandrite sistemi istenmeyen tüyleri yok ederken ciltte oluşacak lekelenme ve yanma gibi etkileri minimize eder. Sıradan güzellik salonunda değil, bir klinikte olduğunuzu bilmenin verdiği rahatlıkla tüm işlemleri kısa sürede halledebilirsiniz.

@lazerizmir.baslik
@lazerizmir.baslik
@lazerizmir.baslik


Cihazımız tüm müşterilerimize tanıtmak amacıyla özel bir kampanya uyguladık, şu anda 1499. -TL (yarım bacak, özel bölge ve koltuk altı) olan bu kampanya ile 8 seansta özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz.

Uzmanlarımız tarafından daha detaylı bilgilendirilmek adına dilerseniz bizi arayabilir yada telefon numaranızı gönderirseniz bizde sizi arayabiliriz.

Likya Estetik

A: Dr. Mustafa Bey Cad. No:1/1 Kat Alsancak / İZMİR

T: 0.232 465 12 55 – 0.232 422 55 94 - 0.532 676 97 07 – 0.533 689 60 22
E: info@likyaestetik.com
www.likyaestetik.com

İZMİRDEKİ LAZER EPİLASYON MERKEZLERİ